Wybierz region

Wybierz miasto

  Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  19:30 Wtorek, 3 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Ed Sheeran na specjalne życzenie fanow ponownie na Wielkim Ekranie Multikna! Najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwoch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz tworca takich przebojow jak I see fire, Sing, czy Don’t 3 listopada ponownie w kinach sieci Multikino.

  W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, ktory wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley. Trzy noce, 240 000 oddanych fanow i on – samotny – na scenie. Niezapomniany widok!

  Ed zachwycił publiczność wykonując wszystkie swoje przeboje z pierwszych miejsc list przebojow, takie jak THE A TEAM, DON’T, SING oraz światowy hit THINKING OUT LOUD. Dodatkowo na scenie, ku zaskoczeniu publiczności, wsparł go sam legendarny Sir Elton John. Wymienione hity pochodzą z ostatniego wydawnictwa artysty – „X”, ktore ukazało się w czerwcu 2014 roku. Album w Polsce uzyskał status podwojnej platynowej płyty.

  Oprocz zapierającego dech w piersiach występu Jumpers for Goalposts przedstawia także życie Eda za kulisami – sprzedaż miliona płyt, wygrana kolejnych nagrod i gra dla publiczności w każdym zakątku świata. To szczery i intymny portret artysty – oraz jego najbliższych – i tego, jak daleko Ed zaszedł w tak krotkim czasie.

  To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom z całego świata znaleźć się tak blisko bestsellerowego artysty jak nigdy wcześniej. A jeśli ktoś widział już występ Eda na żywo, to Jumpers for Goalpost z pewnością przypomni wspaniałe chwile w towarzystwie Sheerana.

  Gatunek:
  muzyczny
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]