Wybierz region

Wybierz miasto

  Długi Dzień Dziecka w Multikinie

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  10:00 Poniedziałek, 1 czerwca

  • 12zł

  Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych kinomanow w Multikinie będą czekały najnowsze premiery filmowe oraz oraz wiele atrakcji.

  W dniach od 30 maja do 1 czerwca w repertuarze znajdą się: „Rechotek”, „Kraina Jutra”, „Kapitan Szablozęby i skarb piratow” oraz „Sekrety morza”, „Dom”, „Ups! Arka odpłynęła”, „SpongeBob: Na suchym lądzie”, „Kopciuszek”, „Pingwiny z Madagaskaru”. Poza najpopularniejszymi animacjami w kinach sieci Multikino dzieci będą mogły wziąć udział w licznych animacjach, konkursach i zabawach. Nie zabraknie rownież uwielbianych przez najmłodszych Porankow filmowych.

  W repertuarze Porankow filmowych o godzinie 10.30 będzie można zobaczyć najnowszy odcinek „Tomek i Przyjaciele: Dinozaury i Odkrycia”. Natomiast podczas Porankow o godz. 12.00 Multikino zaprasza na bajkę „Dora Poznaje Świat i Psi Patrol”.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]