Wybierz region

Wybierz miasto

  Dawid Podsiadło / Andante Cantabile Tour

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  20:00 Piątek, 4 listopada

  • 79zł

  Po spektakularnym sukcesie wiosennej trasy „Son of Analog Tour” Dawid Podsiadło powraca z nową odsłoną koncertow promujących płytę „Annoyance and Disappointment”. Kto choć raz słyszał Dawida na żywo wie, że artysta oprocz niesamowitego głosu i świetnych aranżacji słynie także z nietuzinkowych opraw wizualnych swoich występow, ktore teraz przeniesie z klubow do wyjątkowych wnętrz największych zasiadanych sal koncertowych, teatrow i filharmonii.
  Warto przypomnieć że podczas poprzedniej trasy wszystkie bilety rozeszły się w ciągu niespełna 3 tygodni.
  Nadchodzące koncerty będą się rożnić także charakterem muzycznym od materiału ktory Artysta prezentował na wiosennych i letnich koncertach. Podczas „Andante Cantabile Tour” Dawid z zespołem wykona premierowo utwory przygotowane specjalnie na tę okazje, a także zupełnie nowe aranżacje dobrze już znanych kompozycji.
  Jesienną trasą Dawid żegna się na jakiś czas z publicznością koncertową i kończy promocję swojego drugiego solowego albumu. Artysta nadchodzący rok przeznaczy na pracę studyjną i przygotowania do kolejnego wydawnictwa.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ