Wybierz region

Wybierz miasto

  Darmowy wstęp! Samodoskonalenie – szkolenie

  Football Training Center FTC
  Zabrze, ul. Wyciska J./5a

  18:00 - 20:00 Niedziela, 13 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Otwarte szkolenie dla piłkarzy. Dla wszystkich chętnych – darmowy wstęp! Nie musisz trenować w FTC, aby moc wziąć w nim udział.
  Zapraszamy wszystkich, ktorzy chcą osiągnąć więcej. Inpirujemy, motywujemy, edukujemy. Rozpalamy ogień w sercach sportowcow. Tworzymy silną wolę osiągania wybitnych rzeczy, ktorymi są ich marzenia. Stworzyliśmy szkolenia z myślą o indywidualnym rozwoju zawodnikow. Uczymy młodych ludzi samokontroli, samodoskonalenia oraz samodyscypliny, by osiągali sukcesy nie tylko sportowe.
  Sport to nie wszystko – dobrze to wiemy. Stworzyliśmy szkolenia z myślą o indywidualnym rozwoju zawodnikow. Uczymy młodych ludzi samokontroli, samodoskonalenia oraz samodyscypliny, by osiągali sukcesy nie tylko sportowe. Jako pierwsi w Polsce prowadzimy zajęcia rozwoju osobistego m.in z pasji, talentu, koncentracji, pewności siebie czy osiągania ambitnych celow. Sukcesy sportowe, prywatne i zawodowe po zakończonej karierze naszych podopiecznych, definiują nasze spełnienie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]