Wybierz region

Wybierz miasto

  Coma - koncert promujący album "2005 YU55"

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  20:00 Sobota, 10 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  KONCERT PROMUJĄCY NOWY ALBUM.
  Po długim milczeniu Coma powraca! Wyczekiwany przez fanow kolejny album formacji na połkach sklepowych od 7 października, a w tym czasie zespoł wyruszy w trasę koncertową. Na koncercie usłyszymy świeże nagrania, na ktore musieliśmy czekać bez mała 5 lat. Zespoł znany jest z łączenia rożnych form sztuki na scenie, spodziewać się więc możemy poruszającego widowiska. Coma osiąga w tym roku pełnoletniość, muzycy wiedzą zatem doskonale jak zaskoczyć publiczność nietuzinkowymi set listami oraz wirtuozerią ich wykonania.

  Support: Besides
  Zespoł Besides powstał w 2011 w Brzeszczach. W zaledwie trzy lata stał się jednym z najpopularniejszych zespołow na polskiej scenie post-rockowej. Kwartet, ktory grając niszowy gatunek muzyki, podbił serca milionow ludzi w Polsce podczas telewizyjnego talent show – Must Be The Music, zdobył głowną nagrodę w osmej edycji programu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]