Wybierz region

Wybierz miasto

  Brodka Clashes Tour

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  20:00 Piątek, 25 listopada

  • 79zł

  Good Taste Production zaprasza na koncert trasy BRODKA Clashes Tour w Zabrzu! Artystka wystąpi 25 listopada w Domu Muzyki i Tańca!

  "Clashes" to metafizyka i zmysłowość. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock. Płytę produkował nagrodzony Grammy Noah Georgeson (znany ze wspołpracy z Joanną Newsom, Devendrą Banhartem czy The Strokes) i m. in. znana z Warpaint perkusistka Stella Mozgawa. Teksty o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. „Clashes” jest jak układanka, ktora wymaga czasu i nie zdradza swoich walorow, gdy patrzymy na garść rozsypanych elementow. Ktora zaskakuje, gdy pierwsze puzzle zaczynają do siebie pasować i zachwyca, gdy wszystkie trafiają na swoje miejsce, a naszym oczom ukazuje się pełny obraz.

  Clashes Tour to koncerty w niezwykłych miejscach. Gwarancją wyjątkowej oprawy trasy są piękne sale. Dodatkowo na scenie pojawi się niecodzienny duży skład. Do zespołu dołączą m.in. instrumenty dęte i smyczkowe, a na niektorych koncertach nawet organy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa