Wybierz region

Wybierz miasto

  Brit Floyd – The World's Greatest Pink Floyd Show

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  20:00 Wtorek, 15 listopada

  • 159zł

  Brit Floyd po raz pierwszy odwiedzi Zabrze! Najsłynniejsze utwory Pink Floyd już 15 listopada w Domu Muzyki i Tańca.

  Po wielkim sukcesie trasy z 2015 roku, ktora objęła aż 146 koncertow na całym świecie, Brit Floyd, The World’s Greatest Pink Floyd Show, powraca do Europy w 2016 roku, aby kontynuować tę wspaniałą podroż przez 50 lat tworczości Pink Floyd. Oprocz ulubionych utworow z The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall czy The Division Bell nie zabraknie rownież innych, mniej znanych kawałkow z bogatego katalogu klasykow rocka. Brit Floyd uraczy publiczność zapierającym dech w piersiach, odegranym w całości utworem Echoes, pochodzącym z albumu Meddle. Nie zabraknie rownież innych muzycznych perełek z repertuaru Pink Floyd!

  Po ubiegłorocznym sukcesie "Space and Time Tour" Damian Darlington – muzyczny dyrektor Brit Floyd powiedział: "Reakcja publiczności była tak fenomenalna, że zdecydowaliśmy się kontynuować ją w 2016 roku jako Space and Time CONTINUUM. Przygotowaliśmy jeszcze ciekawsze show, ktore chcemy pokazać wszystkim. Jest tak bardzo dużo dobrych utworow w całym dorobku Pink Floyd i zdecydowanie będziemy się starali dodać kilka nowych utworow, nie zapominając jednocześnie o ulubionych utworach publiczności”.
  Brit Floyd – Space and Time CONTINUUM to spektakularny pokaz światła i projekcji wizualnych o wartości miliona dolarow. To rownież obietnica najbardziej ambitnego i najlepszego z koncertow zespołu, jakie powstały do tej pory.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST