Wybierz region

Wybierz miasto

  Bodo

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  12:20, 14:50, 17:20, 19:50 Poniedziałek, 6 marca

  • Brak informacji o cenie

  Efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorow przedwojennego polskiego kina. Wciągająca historia pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.
  Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrotce stanie się gwiazdą. Kilka lat poźniej Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwornią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.

  Czas trwania:
  110
  Gatunek:
  historyczny
  Reżyseria:
  Michał Kwieciński
  Scenariusz:
  Piotr Derewenda, Doman Nowakowski
  Obsada:
  Tomasz Schuchardt, Antoni Królikowski, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Anna Pijanowska, Piotr Żurawski
  Muzyka:
  Atanas Valkov
  Data premiery:
  2017-03-03
  Kraj produkcji:
  Polska
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST