Wybierz region

Wybierz miasto

  Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai: Sekret rodziny von Broms

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  10:30 Niedziela, 22 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Multikino, Festiwal Filmowy Kino Dzieci, SPInka Film Studio oraz Wydawnictwo Zakamarki zapraszają wszystkich małych i dużych miłośnikow zagadek na wyjątkowe wydarzenie. Już 14 listopada rozpocznie się Filmowy Tydzień Detektywow z bohaterami serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Przygody młodych detektywow znanych z kart niezwykle popularnych książek Martina Widmarka z charakterystycznymi ilustracjami Heleny Willis trafiły niedawno na wielki ekran. Polscy widzowie po raz pierwszy, poza kilkoma wcześniejszymi pokazami festiwalowymi, będą mieli sposobność obejrzeć te ekranizacje. Warto nadmienić, że na niedawno zakończonym festiwalu Kino Dzieci film Sekret rodziny von Broms zdobył nagrodę publiczności.

  W programie Filmowego Tygodnia Detektywow znajdują się premierowe projekcje trzech produkcji – przez cały tydzień w ramach specjalnych pokazow dla szkoł oraz w weekendy na porannych seansach dla najmłodszych w Multikinie. Dodatkowo wszyscy wierni czytelnicy będą mieli okazję uzupełnić swoją biblioteczkę. Prezentowane w gablotach Multishop wybrane pozycje serii, w tym premierowe wydanie „Tajemnicy pożarow”, będą do nabycia w kasach kin w promocyjnej cenie.

  Gatunek:
  przygodowy
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]