Wybierz region

Wybierz miasto

  Balerina (dubbing)

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  10:10, 11:00, 13:05 Niedziela, 26 lutego

  • Brak informacji o cenie

  11-letnia Felicie od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Victorem ucieka z sierocińca, by sprobować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, ktora otworzy przed Felicie magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicie może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, ktorej matka nie cofnie się przed niczym, by utorować corce drogę do kariery. Na szczęście Felicie zawsze może polegać na Victorze i Madame Odetcie, ktorzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

  Czas trwania:
  90
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Eric Summer, Éric Warin
  Scenariusz:
  Carol Noble, Eric Summer, Laurent Zeitoun
  Obsada:
  Julia Kamińska, Antoni Królikowski, Anna Guzik, Radosław Pazura, Olga Kalicka, Anna Sroka-Hryń, Tomasz Ziętek, Jan Kulczycki
  Muzyka:
  Klaus Badelt
  Data premiery:
  2017-01-20
  Kraj produkcji:
  Francja
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST