Wybierz region

Wybierz miasto

  Back2Music Fest: One Direction

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Czwartek, 16 lipca

  Multikino, Sony Music Poland i sieć salonow Empik zapraszają na nowy cykl koncertow Back2Music Fest. Największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie. Koncert One Direction “Up All Night”. Ikony popu, mistrzowie gitarowego brzmienia, bożyszcza nastolatek. Wszyscy w jednym miejscu!
  Pośrod 16 zarejestrowanych podczas wyprzedanego show piosenek, fani 1D usłyszą nie tylko hity z debiutanckiego krążka 'Up All Night', ale także popularne przeboje, ktore prezentowali podczas eliminacyjnych odcinkow programu X Factor, od udziału w ktorym rozpoczęła się ich kariera. Wśrod tych przebojow niespodzianek znalazły się takie perełki, jak 'Use Somebody' Kings Of Leon, 'Torn' Natalie Imbruglii, czy też 'Valerie' Marka Ronsona i Amy Winehouse. One Direction mogą się pochwalić #1 w na Wyspach, w Stanach oraz 1,5 milionem sprzedanej debiutanckiej płyty zaledwie w pięć miesięcy od premiery.

  Gatunek:
  nieznany
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]