Wybierz region

Wybierz miasto

  Back2Music Fest: One Direction

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Czwartek, 16 lipca

  • 12zł

  Multikino, Sony Music Poland i sieć salonow Empik zapraszają na nowy cykl koncertow Back2Music Fest. Największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie. Koncert One Direction “Up All Night” w ramach 5-tych urodzin zespołu 16 lipca tylko w Multikinie!

  Ikony popu, mistrzowie gitarowego brzmienia, bożyszcza nastolatek. Wszyscy w jednym miejscu! Multikino, Sony Music Poland i sieć Salonow Empik zapraszają na cykl koncertow „Back2Music Fest” od czerwca 2015 w wybranych kinach sieci Multikino.

  Zapis koncertu boysbandu nr 1 na świecie – czworki chłopakow z One Direction. Pośrod 16 zarejestrowanych piosenek, fani 1D usłyszą nie tylko hity z debiutanckiego krążka 'Up All Night', ale także popularne przeboje, ktore prezentowali podczas eliminacyjnych odcinkow programu X Factor, od udziału w ktorym rozpoczęła się ich kariera. Wśrod tych muzycznych niespodzianek znalazły się takie perełki, jak 'Use Somebody' Kings Of Leon, 'Torn' Natalie Imbruglii, czy też 'Valerie' Marka Ronsona i Amy Winehouse. One Direction mogą się pochwalić pierwszym miejscem w na Wyspach, w Stanach oraz 1,5 milionem sprzedanej debiutanckiej płyty zaledwie w pięć miesięcy od premiery.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach