Wybierz region

Wybierz miasto

  Back2Music Fest: Maraton Foo Fighters

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  19:00 Wtorek, 11 sierpnia

  • 18zł

  Multikino i Sony Music Poland zapraszają na nowy cykl koncertow Back2Music Fest. Największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie. W ramach cyklu Multikino pokaże dwa koncerty Foo Figters: “Live at Wembley Stadium” oraz “Back and Forth by James Moll”.
  A wszystko to 11 sierpnia wybranych kinach sieci!

  Ikony popu, mistrzowie gitarowego brzmienia, bożyszcza nastolatek. Wszyscy w jednym miejscu! Multikino i Sony Music Poland zapraszają na cykl koncertow „Back2Music Fest” od czerwca 2015 w wybranych kinach sieci Multikino.

  “Live at Wembley Stadium”
  Zespoł Foo Fighters przygotował gratkę dla fanow. Koncertowe wydawnictwo dokumentuje występ Amerykanow w Londynie. Materiał zarejestrowano podczas dwoch koncertow kapeli, ktore odbyły się na gigantycznym obiekcie sportowym w dniach 6 i 7 czerwca 2008, ktore promował, nagrodzony w Polsce statuetką Fryderyka, album "Echos, Silence, Patience & Grace".

  “Back and Forth by James Moll”
  Ponad dwugodzinny film dokumentalny ukazujący kulisy kariery gigantow muzyki rockowej - zespołu Foo Fighters. Dzięki filmowi fani zespołu oraz dobrego brzmienia będą mieć niecodzienną okazję przyglądać się zespołowi podczas pracy w studiu nagraniowym, na planie klipow oraz dowiedzieć się, co dzieję się za scena podczas wielkich, stadionowych koncertow. Na 'Back And Forth' zarejestrowane zostały także unikatowe zdjęcia, kiedy to Dave Grohl wraz z kolegami i gośćmi, nagrywali materiał na najnowszą, bestsellerową płytę 'Wasting Light'. 'Back And Forth' to obowiązkowa pozycja każdego fana dobrego rocka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST