Wybierz region

Wybierz miasto

  Back2Music Fest: Beyonce

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  20:00 Poniedziałek, 15 czerwca

  Multikino, Sony Music Poland i sieć salonow Empik zapraszają na nowy cykl koncertow Back2Music Fest. Największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie.
  Koncert Beyonce „I Am… World Tour” 15 czerwca 2015 tylko w Multikinie!
  Wciskający w fotel koncert Beyonce, nagrany w rożnych częściach globu, zabiera widza w fascynującą audiowizualną podroż po największych (ponad 30, z czego aż 20-stu międzynarodowych Numerow Jeden!) hitach najpopularniejszej aktualnie wokalistki świata. Wyobraźcie sobie wykonywane przed kilkunastotysięczną publicznością 'Crazy In Love', 'If I Were A Boy', 'Single Ladies', ' Irreplaceable' czy najsłynniejsze kawałki Destiny's Child... Do tego niezliczone zmiany kostiumow, niewyobrażalny rozmach produkcyjny, zaskakujące efekty świetlne i goście, wśrod ktorych wymienić wystarczy Jay-Z czy Kayne West'a... Wszystkiego tego doświadczyło już ponad milion fanow w 32 krajach - teraz za sprawą ponad 90-minutowego nagrania „I Am… World Tour” może znaleźć się każdy - i to w pierwszym rzędzie!

  Gatunek:
  nieznany
  Reżyseria:
  nieznany
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]