Wybierz region

Wybierz miasto

  Audiofeels on The Rocks in Silesia!

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  19:00 Czwartek, 9 marca

  • 99zł

  Zdobyli trzecie miejsce w finale „Mam talent”. Ich debiutancka płyta w zaskakującym tempem pokryła się złotem. Grali na scenach w całej Polsce i za granicą, a na prośbę UEFA wystąpili podczas EURO 2012. Są młodzi, kreatywni i pełni pasji. Audiofeels, bo o nich mowa, wracają z rockowym programem i zaskoczą niejednego widza!

  „On The Rocks!” to nie będzie zwykły koncert. Podczas widowiska przeżyjecie prawdziwą muzyczną podroż do legendarnego świata rocka! Zastanawiacie się czego będziecie mogli się spodziewać? Nie zabraknie największych przebojow takich gwiazd jak Led Zeppelin, Queen, Guns'n'Roses, David Bowie czy U2. Koncert będzie swoistym hołdem dla największych artystow muzyki rockowej. Gościem specjalnym programu będzie wokalistka Kasia Wilk. Występ uświetni Orkiestra Symfoniczna Collegium F pod batutą Marcina Sompolińskiego.Nie zabraknie także Choru Akademickiego UAM, z ktorego wywodzą się muzycy Audiofeels.

  Premierowy występ Audiofeels z programem On The Rocks! wypełnij salę koncertową do ostatniego krzesła i podbił serca poznańskiej publiczność. Nie inaczej będzie na koncertach w całej Polsce.

  Audiofeels on The Rocks!, czyli Ci sami wykonawcy - zupełnie nowy program artystyczny. Musisz to zobaczyć!

  Bilety w cenie 99, 109 oraz 129 złotych do nabycia w kasie DMiT lub on-line

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]