Wybierz region

Wybierz miasto

  Amy

  Multikino Zabrze
  Zabrze, ul. Gdańska/18, +48 32 791 14 10

  19:00 Sobota, 8 sierpnia

  • 25zł

  Multikino zaprasza na pokazy intymnego, pełnego pasji, czasami szokującego i niemal hipnotyzującego filmu „AMY” w ramach projektu Koncerty na Wielkim Ekranie w Multikinie.

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, ktora w rekordowo krotkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, ktora chciała tylko, aby ją kochano.

  Kim była naprawdę Amy Winehouse, ktora z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki?

  Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, ktorego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 27 lat?

  "AMY" to trzymająca w napięciu historia, stworzona z nieznanych dotąd materiałow, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń, pełnych intymnych wyznań. Przejmujący film, ktory ukazuje prawdziwą historię, znaną tylko z plotkarskich portali i pierwszych stron gazet.

  Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorow. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, ktore zachwyciło i wzruszyło światową widownię.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST