Wybierz region

Wybierz miasto

  Agnieszka Chylińska Forever Child Tour 2017

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  19:00 Niedziela, 19 lutego

  Muzyczny powrot Agnieszki Chylińskiej z płytą „Forever Child” i trasą koncertową „Forever Child Tour” okazał się ogromnym sukcesem. W związku z wielkim zainteresowaniem fanow artystki – Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na kolejne 13 koncertow w 2017 roku!

  We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powrociła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, ktory szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwor z krążka, „Krolowa łez”, ma już ponad 20 milionow odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krotkim czasie. W związku z ogromnym zainteresowaniem i licznymi prośbami fanow, ktorzy marzyli, by moc na żywo posłuchać utworow z długo wyczekiwanej płyty swojej idolki, na luty i marzec 2017 r. została zaplanowana druga część „Forever Child Tour”. Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na 13 koncertow, w tym aż siedem zagranicznych.

  „Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, ktorej tworczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początkow kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtow muzycznych, artystka zaprasza fanow w niezwykłą podroż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, ktore długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST