Wybierz region

Wybierz miasto

  Acid Drinkers Peep Tour

  Klub CK Wiatrak
  Zabrze, ul. Wolności/395, +48 88 042 41 28

  20:00 Piątek, 9 grudnia

  Zapraszamy na koncert promujący nowy album Acid Drinkers – Peep Show!

  Support: SIQ

  Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, ktorym uraczamy swoich fanow na koncertach w całym kraju.

  „Zawsze chciałem nagrać płytę, ktora byłaby wypadkową trzech naszych albumow – Are You a Rebel, Infernal Connection i Verses Of Steel. Peep Show to właśnie takie 3 w 1” – komentuje materiał Ślimak. „Na tym albumie nie bierzemy jeńcow zupełnie! To będzie najprawdopodobniej najbrutalniejszy album w naszej historii. Postawiłbym go mniej więcej koło stalowych wersetow, czyli “Verses of Steel” lub “Infernal Connection” – zapowiadał materiał Titus.

  Acid Drinkers podczas koncertow to prawdziwy paraliżujący, ekspansywny, energetyczny pokaz siły! Titus, Ślimak, Popcorn i Jankiel sztukę koncertową doprowadzili do perfekcji.

  Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespoł rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertow. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanow pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, ktore znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]