Wybierz region

Wybierz miasto

  20 Lat z Radiem Piekary

  Dom Muzyki i Tańca
  Zabrze, ul. Gen. Charlesa De Gaulle'a/17, +48 32 271 56 41

  15:00 Niedziela, 16 października

  • 80zł

  To będzie wyjątkowy koncert, bo zarowno okazja, jak i Artyści są wyjątkowi. Swoje 20 urodziny świętuje Radio Piekary – od lat najpopularniejsza śląska rozgłośnia radiowa. Z tej okazji serdecznie zapraszamy Państwa na jubileuszowy koncert galowy – ’20 lat z Radiem Piekary’, w ktorym udział wezmą największe gwiazdy muzyki rozrywkowej, sceny śląskiej i biesiadnej oraz gość specjalny – cieszący się międzynarodową sławą i karierą wokalista, tworca ponadczasowego hitu – ‘Words (don’t come easy)’ – FR David! Nie ma osoby na tym świecie, ktora nie zna tego utworu – na koncercie będziecie mieli Państwo możliwość usłyszenia go w wersji live!

  Skład imprezy jest naprawdę imponujący – w koncercie, oprocz gościa specjalnego, udział wezmą: Prezenterzy i Redaktorzy Radia Piekary, Marcin Kindla, Grzegorz Poloczek, Damian Holecki, Magdalena, Mariusz Kalaga, Duet Karo, Mirosław Szołtysek, Mirosław Jędrowski, Die Silinger, Karpowicz Family, B.A.R. , Leszek Filec, EMI Band, Stach, Chris Oxforduo, Piotr Herdzina, Weronika, Karolina i Adam Krawczyk oraz Arkadia Band. Artystom towarzyszyć będą: Dance Art., Wesoła Biesiada oraz zespoł muzyczny Es Band. Koncert poprowadzą: Joanna Bartel, Piotr Kupicha i Bernadeta Kowalska. Usłyszycie Państwo największe przeboje Artystow, emitowane od 20 lat na antenie Radia Piekary, zatem bardzo dobrze Wam znane – idealne do wspolnego pośpiewania! Gwarantujemy Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie i wiele wspaniałych, muzycznych i nie tylko, wrażeń!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa