Wybierz region

Wybierz miasto

  18 Międzynarodowy Festiwal Rysowania

  MOSiR w Zabrzu
  Zabrze, ul. Jana Matejki/6

  10:00 Piątek, 29 maja

  • Brak informacji o cenie

  18 Międzynarodowy Festiwal Rysowania

  Festiwal ma na celu m.in. popularyzację sztuk plastycznych, rozwoj osobowości artystycznej dzieci i młodzieży, inspirowanie młodych tworcow do doskonalenia umiejętności rysunkowych, a także inicjowanie spotkań międzykulturowych artystycznie utalentowanych młodych ludzi.

  Uczestnikiem imprezy może zostać praktycznie każdy, gdyż jest przeznaczony zarowno dla dzieci i młodzieży, jak i dla osob dorosłych z Polski i z zagranicy. Przystępujący do konkursu będą musieli wykonać rysunkowe studium postaci ludzkiej z natury. Praca musi zostać wykonana dowolną techniką rysunkową, na dowolnym podobraziu (płotno, karton, papier) o formacie nieprzekraczającym B1 (100x70).

  W jury 18. Międzynarodowego Festiwalu Rysunku w Zabrzu zasiądą: prof. Antoni Cygan – rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, prof. Ireneusz Walczak – z ASP Katowice, dr hab. Michał Minor – z ASP w Katowicach, prof. Zbigniew Bajek – z Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz prof. Tomasz Chudzik – z Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.
  Podczas festiwalu zagrają: trio gitarowe Cocotier oraz zespoł Meinusch Projekt.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]