Górnik Zabrze - Podbeskidzie 4:2 ZDJĘCIA KIBICÓW Fani z Zabrza jak zwykle nie zawiedli

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Ponad 7 tysięcy kibiców Górnika dopingowało zabrzan w meczu z Podbeskidziem Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala Polska Press
Górnik Zabrze pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 na inaugurację nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Kibice zabrzan, których na trybunach zasiadło 7368, mieli powody do radości, bo podopieczni trenera Marcina Brosza udanie rozpoczęli zarówno pucharowe jak i ligowe rozgrywki w obu odnosząc zwycięstwa na swoim stadionie. Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Górnik Zabrze - Podbeskidzie.

Górnik Zabrze - Podbeskidzie zdjęcia kibiców

Letnia przerwa w rozgrywkach była w tym roku wyjątkowo krótka, ale kibice i tak zdążyli się w wakacje stęsknić za piłką. Na inaugurację ligowych zmagań w Zabrzu na trybunach pojawiło się 7368 fanów.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW Z MECZU GÓRNIK - PODBESKIDZIE

Atmosfera jak zwykle podczas spotkania na Arenie Zabrze była fantastyczna. Kibice nie żałowali gardeł wspierając piłkarzy Marcina Brosza. Były chóralne śpiewy i głośny doping, za który zabrzańscy zawodnicy odwdzięczyli się w I połowie bardzo dobrą grą. W przerwie sympatycy Górnika byli pewni wysokiej wygranej bo ich ulubieńcy prowadzili 3:0.

Po zmianie stron Górale wzięli się jednak do roboty i strzelili dwa gole dostarczając kibicom jeszcze większych emocji. Fani gospodarzy w końcówce nieco drżeli o wynik, ale ostatecznie zadowoleni opuszczali stadion, bo taka wygrana po walce z pewnością smakowała lepiej niż gładkie rozbicie beniaminka na jakie zanosiło się po I połowie.

Bądź na bieżąco i obserwuj

Nie przeocz

Musisz to wiedzieć

Zobacz koniecznie

Polak czempionem UFC

Materiał oryginalny: Górnik Zabrze - Podbeskidzie 4:2 ZDJĘCIA KIBICÓW Fani z Zabrza jak zwykle nie zawiedli - Zabrze Nasze Miasto