Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 21:30 ZDJĘCIA KIBICÓW! Fani zabrzan przeżywali wielkie emocje

Jacek Sroka
Jacek Sroka
Kibice podczas meczu Górnika Zabrze z Łomżą Vive Kielce

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice podczas meczu Górnika Zabrze z Łomżą Vive Kielce Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Marzena Bugala-Astaszow Polska Press
Górnik Zabrze przegrał z Łomą Vive Kielce 21:30, choć długo walczył z mistrzem Polski jak równy z równym. Fani zabrzan przeżywali w sobotnie popołudnie w hali Pogoni wielkie emocje. Zobaczcie zdjęcia kibiców na meczu Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce.

Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 21:30. Fani zabrzan przeżywali wielkie emocje

W sobotnie popołudnie hala Pogoni w Zabrzu wreszcie wypełniła się kibicami. Sympatycy Górnika przyszli by obejrzeć w akcji swoich ulubieńców w starciu z najlepsza polską drużyną Łomżą Vive Kielce.

Fani zabrzan przeżywali wielkie emocje, bo w I połowie to podopieczni trenera Marcina Lijewskiego byli zespołem lepszym i to oni prowadzili do przerwy jedną bramką. Z pewnością pomógł im w tym doping kibiców gospodarzy, których kilkuset obserwowało to spotkanie.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA KIBICÓW Z MECZU GÓRNIK ZABRZE - ŁOMŻA VIVE KIELCE

Po zmianie stron już tak dobrze jednak nie było. Górnik stanął w miejscu nie potrafiąc przez kwadrans rzucić gola i świętować zaczęli kibice z Kielc, których kilkudziesięcioosobowa grupa również pojawiła się w Zabrzu. Zarówno fani zabrzan jak i przyjezdni wyposażeni byli w bębny, które nadawały rytm zorganizowanemu dopingowi sympatyków obu drużyn.

Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 21:30 (15:14)