Drużyna SV MOSiR Zabrze w czołówce III ligi

(aa)
Łukasz Bartoszewski (z prawej) w kolejnym meczu był wyróżniajacym się zawodnikiem SV MOSiR Zabrze.
Męski zespół SV MOSiR Zabrze udanie zakończył 2007 rok. W meczu o mistrzostwo III ligi pokonał u siebie MKS-MOS Interpromex Będzin 3:2 (25:23, 25:21, 27:29, 16:25, 15:13). W pierwszych dwóch setach przeważali gospodarze.

Męski zespół SV MOSiR Zabrze udanie zakończył 2007 rok. W meczu o mistrzostwo III ligi pokonał u siebie MKS-MOS Interpromex Będzin 3:2 (25:23, 25:21, 27:29, 16:25, 15:13). W pierwszych dwóch setach przeważali gospodarze. Potem bardziej skuteczni okazali się goście, wygrywając dwie następne partie. W tie breaku oba zespoły walczyły bardzo zacięcie, ale w końcówce lepsi okazali się nasi siatkarze.

Skład SV MOSiR Zabrze: Łukasz Bartoszewski, Łukasz Bizuk, Tomasz Butyński, Damian Biderman, Przemysław Feist, Marek Galwas, Janusz Hajduk, Artur Kuciński, Grzegorz Miszewski, Bartłomiej Plaskowski, Wojciech Pudo, Sebastian Słodowski, Michał Szumowski, Rafał Szafraniec, trener Marek Nowakowski.

SV MOSiR Zabrze zajmuje III miejsce w tabeli i ma szansę znaleźć się w finałowej czwórce. Kolejny mecz nasz zespół rozegra 12 I 2008 w Częstochowie z tamtejszym zespołem Delic-Pol Norwid.