18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Praca w Zabrzu: Oferty pracy z PUP

Redakcja
Kelner

Wymagania pracodawcy: z doświadczeniem w pracy na stanowisku kelner
 książeczka sanepidowska
 umiejętność obsługi klienta

Zakres obowiązków: praca w restauracji, obsługa gości

Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny

Wymiar etatu:	Pełny etat

Minimalne wynagrodzenie brutto:	1500.00
Kelner Wymagania pracodawcy: z doświadczeniem w pracy na stanowisku kelner książeczka sanepidowska umiejętność obsługi klienta Zakres obowiązków: praca w restauracji, obsługa gości Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny Wymiar etatu: Pełny etat Minimalne wynagrodzenie brutto: 1500.00
Znacie najnowsze oferty pracy z PUP? Nie mówcie, że pracy nie ma. Jest, tylko może trzeba zmeinić branżę... Ktoś się na to zdecyduje?
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak przygotować się do rozmowy o pracę?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!