Zwłoki 43-letniego mężczyzny znaleziono dziś rano w Zabrzu na ul. Piłsudskiego. Policja bada sprawę

Około godziny 7. rano mieszkanka Zabrza natknęła się na zwłoki mężczyzny leżące w pobliżu komisu u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wolności. Policja bada okoliczności jego śmierci. Ustalono już jego tożsamość.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
Na miejsce wskazane przez kobietę udali się policjanci i lekarze pogotowia. Na ciele mężczyzny nie znaleziono żadnych śladów świadczących o udziale osób trzecich. Zwłoki zostały jednak zabezpieczone i będą jeszcze badane.

Dość szybko udało się ustalić tożsamość denata (w kieszeni miał potwierdzenie złożonego w Urzędzie Miejskim w Zabrzu wniosku o wydanie dowodu osobistego).

Na tej podstawie ustalono, iż jest to 43-letni mężczyzna bez miejsca stałego zameldowania. Ostatnio zajmował się handlem wycieraczkami na okolicznych parkingach.

Komentarze (2)

avatar
avatar
ZSSM (gość)

Teraz widać, co jest wart Monitoring w mieście. Albo ludzie co go obsługują. BO NA TYM SKRZYŻOWANIU JEST KAMERA tzw. Kulka. A nią można dokładnie wszystko zobaczyć na 200-300 metrów jak nie lepiej, a obręb tego skrzyżowania to mask 50 metrów. Po co to zakładali ??

Wybierz kategorię