Zabrzańscy policjanci prowadzą czynności identyfikacyjne zmierzające do potwierdzenia tożsamości zwłok mężczyzny, które ujawnione zostały w Biskupicach. Do ujawnienia doszło w lesie pomiędzy drogą krajową 88 a ul. Tarnogórską. W trakcie policyjnych czynności znaleziono dokumenty, które wskazują, że mogą to być zwłoki mężczyzny zaginionego w 2017 roku w Kędzierzynie – Koźlu.

Policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy prowadzą czynności identyfikacyjne zmierzające do potwierdzenia tożsamości zwłok mężczyzny. Do ujawnienia doszło w biskupickim lesie pomiędzy drogą krajową 88 a ul. Tarnogórską. O znalezisku zabrzańską policję poinformował mężczyzna spacerujący po lesie. Na miejsce wezwana została grupa dochodzeniowo – śledcza, która pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny. W trakcie oględzin ujawniono dokumenty tożsamości, które wskazują, że mogą to być zwłoki mężczyzny zaginionego w 2017 roku w Kędzierzynie – Koźlu. Zabezpieczone zwłoki zostały przekazane lekarzowi medycyny sądowej. Aktualnie prowadzone są czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy oraz potwierdzenia tożsamości denata

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!