Do tragicznego czołowego zderzenia pojazdów na DK 88 doszło w czwartek ok godz. 11.00. Doszło do niego w rejonie skrzyżowania z autostradą A1.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że volkswagen caddy jadący od Gliwic w stronę Zabrza, z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z furgonetką marki Fiat Ducato. Kierowca i pasażer volkswagena poniosły śmierć na miejscu. Dwie osoby jadące fiatem doznały lekkich obrażeń.

Policja przypomina: to feralne miejsce oznaczone jest tablicami „czarny punkt”. W czasie ponad 2-letniej budowy skrzyżowania z autostradą występowały tam utrudnienia związane z przewężeniami. W tym czasie nie doszło w tym rejonie do żadnego zdarzenia drogowego!

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kohelet (gość) (KIEROWCA)

Nieprawda.
Oznaczenia na skrzyżowaniu z Tarnogórską są dokładnie takie same jak na Maciejowie (te same dane), a między nimi jest węzeł DK88 z A1, więc cały ten odcinek należy traktować jako "czarny punkt".

hawranek (gość) (janek)

to super prawda to warszawa jest w europie reszta to gmin rostkowski niech zalozy liczniki na buty i sciaga podatki za rzadowe chodniki im to pasuje bo do sracza jada autem i jeszcze biora delegacje

KIEROWCA (gość)

Czarnym punktem jest oznaczone skrzyżowanie z Tarnogórską a nie z A1!!!!!!!!!A po za tym na tej drodze jest zawsze pełno błota po śniegowego!!!! Ja sie pytam czy drogowcy zostali zaskoczeni przez zimę w środku LUTEGO?????? Przez 3/4 zimy nic nie robili!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tia (gość)

Gdyby kierowcy nie traktowali DK88 jak autostrady, nie byłoby problemu. Proszę podać, ile mieli na licznikach.

rufus (gość) (janek)

100/100 % .Jakieś zadupia zabite dechami i ranni : to są na tvn24.
W wypadku zginęli dwaj pracownicy Poczty Polskiej jadący do WER Zabrze.

kierowca (gość)

Wczoraj w śniezycy jechałem ta drogą w kierunki Gliwic ok. godz. 19.00. Na drodze gruba warstwa rozjeżdżonego śniegu. W przeciwna stronę na żółtych kogutach jada 2 pługo-solarko piaskarki czy jak tam je zwal... ALE!!! właśnie - JADĄ i nic więcej, pługi podniesione a solniczki unieruchomione. O co tu chodzi?

wykształciuch23 (gość)

jakich lekkich obrażen? Kierowca-tak-poszedł do domu,ale pasazer ma strzaskana kosc biodrowa ,i iles jeszcze złaman i ran-więc,jak ktos może to uznac za lekkie obrażenia?

patrycja (gość) (gość)

Zgadzam się z tobą, wiele wiadomości, które są szokujące i tragiczne pomijane są na koszt takich, które są w kółko maglowane. Jeśli chcecie uniknąć tragedii warto zobaczyć http://smierc.org/

janek (gość)

Oczywiście tragiczny wypadek śmiertelny na Śląsku a żaden portal ogólnokrajowy typu wp.pl czy tvn24.pl nic o tym nawet się nie zająknął. W Warszawce babcia se nogę złamie to jest wiadomość dnia i jedna z głównych na pasku w TV.