Targi wędkarskie 2014 Zabrze

Targi wędkarskie 2014 Zabrze (zdjęcie z poprzedniej edycji) (© MOSiR Zabrze)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Targi wędkarskie 2014 Zabrze: zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń wędkarskiego i myśliwskiego światka - targi "Połowy i łowy" 2014 w zabrzańskiej hali MOSiR. Co zobaczymy?

W dniach od 7 do 9 marca hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Matejki 6 wypełni się stoiskami 170 wystawców z Polski i zagranicy. Będą oni prezentować sprzęt i usługi z dziedziny militariów, wędkarstwa, łowiectwa i sportów ekstremalnych.

Targi wędkarskie 2014 Zabrze i mnóstwo atrakcji towarzyszącychW tych dniach w Zabrzu odbędą się bowiem XIII Międzynarodowe Targi Wędkarstwa, Myślistwa, Militariów i Survivalu "Połowy i Łowy 2014", X Jubileuszowy Festiwal Sprzętu Karpiowego "KARP FESTIWAL 2014", XIII Targi Sportów Ekstremalnych "SKOK ADRENALINY 2014" oraz III Szkoła Wędkarstwa Muchowego i Spinningu.

Poza stoiskami przewidziano m.in. pokazy sprzętu, umiejętności czy stoiska gastronomiczne.

Targi będą otwarte w godzinach od 10 do 18: SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

CENNIK TARGÓW: Bilet normalny kosztuje 30 zł, za 25 zł wchodzą emeryci, renciści i studenci. 15 zł zapłaci młodzież szkolna w wieku od 13 do 17 lat. Za darmo na targi wchodzą wszystkie panie, dzieci poniżej 13 lat oraz osoby niepełnosprawne.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bary (gość)

Targi w Zabrzu PORAŻKA !!!! zeszły na tzw. psy.
Jeszcze 2 lata temu było super, rok temu można było przeboleć mniej firm z uwagi na targi w Poznaniu, ale nie widziałem pustych stoisk. W tym roku Lista wystawców nie była adekwatna z Listą którą niby MARKOZ aktualizował dzień w dzień i oszukiwał, że będzie wystawców coraz więcej.
A za 30 zł. można było obejrzeć dużo stoisk pustych. Pozdrawiam za rok jestem w Poznaniu pomimo, że z Krakowa nie jest tak blisko.