Targi wędkarskie 2014 Zabrze. "Połowy i łowy" 2014 w MOSiR

Targi wędkarskie 2014 Zabrze: zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń wędkarskiego i myśliwskiego światka - targi "Połowy i łowy" 2014 w zabrzańskiej hali MOSiR. Co zobaczymy?

Targi wędkarskie 2014 Zabrze
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Targi wędkarskie 2014 Zabrze (zdjęcie z poprzedniej edycji) (© MOSiR Zabrze)

W dniach od 7 do 9 marca hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Matejki 6 wypełni się stoiskami 170 wystawców z Polski i zagranicy. Będą oni prezentować sprzęt i usługi z dziedziny militariów, wędkarstwa, łowiectwa i sportów ekstremalnych.

Targi wędkarskie 2014 Zabrze i mnóstwo atrakcji towarzyszącychW tych dniach w Zabrzu odbędą się bowiem XIII Międzynarodowe Targi Wędkarstwa, Myślistwa, Militariów i Survivalu "Połowy i Łowy 2014", X Jubileuszowy Festiwal Sprzętu Karpiowego "KARP FESTIWAL 2014", XIII Targi Sportów Ekstremalnych "SKOK ADRENALINY 2014" oraz III Szkoła Wędkarstwa Muchowego i Spinningu.

Poza stoiskami przewidziano m.in. pokazy sprzętu, umiejętności czy stoiska gastronomiczne.

Targi będą otwarte w godzinach od 10 do 18: SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

CENNIK TARGÓW: Bilet normalny kosztuje 30 zł, za 25 zł wchodzą emeryci, renciści i studenci. 15 zł zapłaci młodzież szkolna w wieku od 13 do 17 lat. Za darmo na targi wchodzą wszystkie panie, dzieci poniżej 13 lat oraz osoby niepełnosprawne.
∨ Czytaj dalej

Komentarze (3)

avatar
avatar
bary (gość)

Targi w Zabrzu PORAŻKA !!!! zeszły na tzw. psy.
Jeszcze 2 lata temu było super, rok temu można było przeboleć mniej firm z uwagi na targi w Poznaniu, ale nie widziałem pustych stoisk. W tym roku Lista wystawców nie była adekwatna z Listą którą niby MARKOZ aktualizował dzień w dzień i oszukiwał, że będzie wystawców coraz więcej.
A za 30 zł. można było obejrzeć dużo stoisk pustych. Pozdrawiam za rok jestem w Poznaniu pomimo, że z Krakowa nie jest tak blisko.

Wybierz kategorię