Start Miastko - KP Starogard Gdański 3-1. Zwycięski wynik otworzył Paweł Koniuszek

Mateusz Węsierski
Start Miastko - KP Starogard Gdański 3-1
Start Miastko - KP Starogard Gdański 3-1 Mateusz Węsierski
Dobra passa Startu Miastko trwa. W sobotę u siebie, czyli w Trzebielinie, pokonali KP Starogard Gdański 3-1. To czwarte z kolei zwycięstwo drużyny Mateusza Felke.

Wynik w 8 minucie otworzył Paweł Koniuszek, najmłodszy zawodnik w drużynie. W 65 minucie na 2-0 strzelił Piotr Szłapiński. Później goście zdobyli kontaktowego gola z rzutu karnego, ale w 93 minucie wynik na 3-1 ustalił Rafał Żukowski, który wszedł na boisko pod koniec meczu w zamian za Artura Rzepińskiego.

Start Miastko - KP Starogard Gdańsk 3:1
Bramki: 1-0 Paweł Koniuszek (8), 2-0 Piotr Szłapiński (65), 3-1 Rafał Żukowski (93), 2-1 Kacper Siora (67 rz. k.)
Start Miastko: Dobrowolski - Śliżewski (60 Świąder), Kapica, Kłączyński, Czerwiński, Szuta, Bryndal, Szłapiński (70 Breszka), Koniuszek (75 Żak), Rzepiński (78 Żukowski)
KP Starogard Gdański: Szczygielski - Romanowski, Gołuński, Zieliński (46 Barłożewski), Prabucki, Siora, Heksel (65 Kupczyk), Wenta (70 Cablewski), Runowski (65 Stanek), Szulc, Dubiela

Komentarze i analizy z piłkarskich boisk w piątek 3.10 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.