W niedzielę 9 września o 21:25 TVP wyemitowało drugi odcinek najnowszej 5. edycji "Rolnik szuka żony 2018". W drugim odcinku piątego sezonu programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy - Marek, Łukasz, Krzysztof, Jan i Grzegorz - spotkali się z zaproszonymi przez siebie kandydatami. Emocji nie zabrakło, jak wiadomo od pierwszego spotkania może zależeć bardzo wiele. Czytaj więcej, zobacz zdjęcia poszczególnych kandydatek.

Rolnik szuka żony 5 [2018 UCZESTNICY, KANDYDATKI]: Kogo wybrali rolnicy? [ODCINEK 2 ONLINE]

W odcinku pierwszym poznaliśmy bohaterów 5. serii programu "Rolni szuka żony" - Marka, Łukasza, Krzysztofa, Jana i Grzegorza. Finaliści czytali w nim otrzymane listy.W drugim odcinku piątego sezonu poznaliśmy kandydatki, które będą ubiegać się o względy naszych bohaterów. Po przyjeździe panie zostały zaproszone do miejsca, z którego dzięki kamerom byli obserwowani przez rolników i prowadzącą Martę.Spotkania sam na sam pokazały, że rolnicy będą mieć trudny orzech do zgryzienia...

Każda kandydatka ma swoje plusy i minusy, wybór na pewno nie będzie łatwy. Tak więc, nie obejdzie się bez dalszych spotkań oraz zadań przygotowanych przez uczestników, dzięki którym lepiej poznają kandydatki i kandydatów.Rolnicy będą musieli wybrać po 3 osoby, które z nimi zamieszkają. Ich decyzje poznamy wkrótce.Któremu z rolników kibicujesz najbardziej? Zagłosuj w naszej SONDZIE!POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!