Znacie najnowsze oferty pracy z PUP? Nie mówcie, że pracy nie ma. Jest, tylko może trzeba zmeinić branżę... Ktoś się na to zdecyduje?

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Profesor AWF. (gość)

Piękny tytuł tego artykułu - "zmienić branżę", ale jakoś z tych dziesięciu ofert żadna nie była do przyuczenia. Wszyscy pracodawcy wymagają doświadczenie, to jak ja mam zmienić branżę ucząc się doświadczenia u siebie w piwnicy?
A jak jestem bezrobotny to nie mam na kursy i szkolenia, co i tak nie daje gwarancji zatrudnienia, bo wszyscy chcą z doświadczeniem praktycznym. Nie wspomnę już o oferowanych wynagrodzeniach, gdzie ok. 1000 zł na rękę, a opłaty za media i mieszkanie wynoszą ok 1200 zł, chyba żeby mieszkać w kartonie, ale w tym przypadku nie potrzeba pracy. To wszystko jest jakieś chore.

petent (gość)

Bezrobotni muszą być, bo bez bezrobotnych nie będzie roboty dla urzędasów z PUP i wyjazdów na Wyspy Kanaryjskie na 2-tygodniowe seminaria-szkolenia "Jak walczyć z bezrobociem?"

bezrobotna (gość)

Panie urzędniczki zawsze pytają jakiej pracy poszukuję, to odpowiadam, żeby to była praca do godziny 16" (bo niestety przedszkole, do którego uczęszcza moje dziecko nie poszło z duchem czasu i otwarte jest do godziny właśnie 16") a Pani szanowna na to, że nie będzie wysłuchiwać moich prywatnych problemów.

czytacz (gość)

Śmiech na sali,1500zł. na miesiąc!!! Robota z PUP. A babsztyle w pup-ie ile zarabiają? Gdzie są fundusze z UE? Kto się nimi podzielił? Tylko terminy i terminy, kilka bab w jednym pokoju i papierkowa robota dla magistrów ze znajomościami!!! Ja mam to w d. Zarobić można 1500 w tydzień x 4 tj.6000, bez łachy PUP-u. A brudasy wyciągają z opieki tyle samo bez pracy, czyż to nie jest porypane?

pier...ty (gość)

ja pier......(jak to inaczej nazwac?)oferta nr 6 BIORE 750zł brutto. Niech oferent wsadzi sobie bardzo gleboko

slawek (gość)

"Swietne" wynagrodzenia i "wspanialy" wybor. Patrzac na ta zenade ciesze sie ze opuscilem zarowno Zabrze jak i Polske. To bylo niemal 10 lat temu i nadal widze ze stara bida. Pozostaje wspolczuc tym co zostali.