Co w nowym roku szykuje Oriflame? Katalog 1 2014 możecie już oglądać. Będzie obowiązywać od 23 grudnia 2013 do 19 stycznia 2014. Twarzą numeru jest aktorka Anna Mucha. Zobacz katalog online.

Oriflame: Katalog 1 2014 pdf


Noworoczny katalog zacznie obowiązywać już dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Ceny w nim przestawione będą aktualne do 19 stycznia.

Oriflame: Katalog 1 2014. Torba Puma


Aktywnym kobietom, które zrobią zakupy z katalogu za kwotę min. 69 zł, Oriflame proponuje zakup torby Puma DeLuxe za 49,90 zł. Nie ma informacji o torbach dla kobiet leniwych. Panie, które nie zrobią zakupów na określoną kwotę, mogą kupić torbę za 120 zł.

Oriflame: Katalog 1 2014. Postanowienia noworoczne


Kto ich nie robi? Dla pań, które nie wiedzą, co powinny sobie obiecać w 2014 roku, Oriflame ma podpowiedzi. Jest to na przykład postanowienie "Wypełnię każdy dzień magią radosnych kolorów", "Wybiorę optymalny program pielęgnacyjny dla mojej cery" czy "Zadbam o moje mężczyznę". Postanowień w katalogu znajdziecie oczywiście więcej. Jest w czym wybierać. Sprawdź online.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jeszcze czytelnik (gość)

Co to znaczy, cytuję: "Zadbam o moje mężczyznę"??? Ten artykuł jest tekstem sponsorowanym, albo nachalną kryptoreklamą? Wypadałoby to jasno zaznaczyć... Więcej szacunku dla czytelników!!!