Najwięcej głosów - aż 39% - zebrała linia 76 i to właśnie jej przypada tytuł najgorszej linii autobusowej jeżdżącej po Mysłowicach.
Na drugiej pozycji ex aequo linie 18 oraz 788 - po 15% głosów.
WYNIKI:
Propozycje w naszej sondzie:
18 Tworzeń Huta Katowice - Katowice Zawodzie Pętla - 15%
66 Imielin Autostrada - Katowice Zawodzie Pętla - 3%
76 - Katowice Aleja Korfantego - Wesoła Kopalnia - 39%
77 Katowice Aleja Korfantego - Wesoła Kopalnia - 4%
106 - Zagórze Zajezdnia - Wesoła Kopalnia - 7%
223 Kosztowy Wiadukt - Giszowiec Kolista Pętla - 7%
788 Tychy Grota-Roweckiego - Mysłowice Bytomska - 15%
926 Sosnowiec Szpital Wojewódzki - Sosnowiec Osiedle Bór Pętla (przez Mysłowice) - 0%
976 - Brzezinka Reja - Larysz - 2%
J - Jaworzno Krakowska - Katowice Dworzec PKS - 3%
Czy zgadzacie się z wynikami naszej sondy? Skomentuj!
Drożeją motocykle sprowadzane z Niemiec
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?