Casting do znanego z telewizji TVN programu „Mam Talent” przyciągnął wielu chętnych do zaprezentowania się. Sprawdziliśmy, kto pojawił się w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca.

Przesłuchania trwały od 10, ale wiemy, że ludzie ustawiali się już w kolejkach od 8.

- Przyszłam tu o 8.30 i już była kolejka do wejścia – mówi 14-letnia Hania z Jastrzębia Zdroju, która postanowiła pokazać przed jurorami, jak śpiewa. – Ale warto było czekać. Cieszę się, że mogę się pokazać. Chciałabym przejść do następnego etapu, ale wiem, że konkurencja jest duża.

Część osób przyszła tu z marzeniami, część chce się po prostu dobrze bawić, wszyscy jednak chcą pokazać swój tytułowy talent. A wybór jest spory. Spotkaliśmy zespoły taneczne i tancerzy solistów, grupy karate, kobietę kręcącą ogniem, zespoły i śpiewających solo, grupy rycerskie i teatralne, a nawet Michela Jacksona, a dokładnie jego sobowtóra.- Uwielbiam Jacksona dlatego chce pokazać, jak umiem naśladować jego ruchy – mówił Piotr Machulski z Rudy Śląskiej. – No i oczywiście mam nadzieję, że dostanę się do finału.

Przesłuchania w Zabrzu trwały cały dzień. Teraz uczestnicy będą czekać do 30 kwietnia na informację, czy dostali się do następnego etapu. Wtedy dopiero staną przed dobrze znaną z telewizji komisją, czyli Małgorzatą Foremniak, Agnieszką Chylińską i Robertem Kozyrą. Czy spodobają się im śląskie talenty? To się dopiero okaże.

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jessica (gość)

ale to jest tak ze ten kto nie dostanie esa to nie przechodzi czy dostaje i pisze w nim ze tak albo nie .. Bo już nw ;(((

patycia (gość)

hej dziś jest 1.05, i nie dostałam żadnej wiadomości, tzn, że się nie dostałam:(

jessssica (gość)

taaak wieem , ale jak juz sie dostanie esa to kiedy sie występuje przed jurorami ..; )))!!!!!!!

jessica (gość)

Fajniee było tam wystąpić .. ; ) ej a kiedy bd występować przed jurorami . ; )) kto mi powie ... ; ))

hahah (gość) (ekhm)

wybierali ludzi? przecież każdy miał szansę się pokazać, byłam i wiem co mówię, to nie był występ przed jurorami -.-

ekhm (gość)

Nie od 8:00 a nawet w nocy już czekali ludzie ( nie wiem p oco skoro i tak kazali nam krzyczec przez godine mam talent i inne sztuczne masakry wykrzywkiwac klękac robić fale ...) potem wybierali ludzi z piekną historią złzami żenada.