Przed nami kolejna, 11 już, edycja "Mam Talent" telewizji TVN. Casting do tego popularnego talent show odbędzie się również w Zabrzu

„Mam Talent!" to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt - zachęca telewizja TVN na swojej stronie internetowej.

W programie może wziąć udział każdy, kto uważa, że jego talent wart jest pokazania. Jeden z pięciu castingów odbędzie się u nas, w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu już 15 kwietnia. Co trzeba zrobić? Wystarczy przyjść i przygotować 2-minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/prawnych opiekunów na udział w programie.

Poniżej rozpiska wszystkich castingów do 11 edycji programu.

8.04 Wrocław- Hotel Mercure Wrocław Centrum, pl. Dominikański 1
15.04 Zabrze- Dom Muzyki i Tańca, ul. Gen. De Gaulle’a 17
22.04 Poznań- Hotel Mercure Poznań Centrum, ul.Roosevelta 20
13.05 Gdańsk- Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22
19.05 Warszawa- Hotel Golden Tulip, ul. Towarowa 2

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!