Gazownia Zabrze: ODCZYTY, kontakt, BOK, praca

Wszystko, co musicie wiedziec o Gazownia Zabrze: Odczyty, kontakt z BOK, czyli Biurem Obsługi Klienta, A może szukacie pracy w PGNiG? U nas dowiecie się, gdzie tych informacji szukać.

Gazownia Zabrze: Odczyty
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Gazownia Zabrze: Kontakt (© arch. Polskapresse)

Gazownia Zabrze: odczyty (odczyt licznika)


Każdy mieszkaniec Zabrza, do które mieszkania czy domu gaz dostarcza PGNiG, może zarejestrować się do bezpłatnej usługi e-BOK. Dzięki temu klienci Gazowni Zabrze mają na bieżąco dostęp do informacji na temat swojego zużycia gazu.

W tym miejscu sprawdzimy m.in. aktualną kwotę do zapłaty, saldo rachunku, termin kolejnej płatności oraz wykres zużycia gazu w naszym mieszkaniu lub domu.

Gazownia Zabrze: BOK


BOK w Zabrzu:
ul. Wolności 339,
41-800 Zabrze
tel. 32 391 23 03 (tel. czynny w godz. 7-19)
fax.: 32 373 55 66
e-mail: bok.zabrze@pgnig.pl

Gazownia Zabrze: Pogotowie Gazowe: tel. 992Od września Biura Obsługi Klienta pracują dłużej. Zabrzański BOK jest teraz czynny od godz. 8 do godz. 18. Zmaina dotyczy również biur m.in. w Bytomiu, Katowicach, Świętochłowicach.

Gazownia Zabrze: praca


Aktualnych ofert pracy w PGNiG najlepiej szukać bezpośrednio na stronie dostawcy gazu. W tej chwili do zabrzańskiego oddziału nie są szukani nowi pracownicy. Praca natomaist czeka w centrali spółki w Warszawie.

Gazownia Zabrze: kontakt


Jeśli w Biurze Obsługi Klienta nie rozwiążemy problemu, możemy kontaktować się z Górnośląskim Oddziałem PGNiG:

Górnośląski Oddział Handlowy w Zabrzu
ul. Mikulczycka 5, 41-800 Zabrze
tel.: 32 373 50 05, fax.: 32 373 53 02
konto : Bank Pekao S.A. 70 1240 4227 1111 0000 4843 9965
∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (4)

avatar
avatar
Polskie Osły (gość) NIE dla Mańki Szulik

Zlikwidował, nie zlikwidował, teraz TUSK zakaże w ogóle używania węgla do opału domów i wtedy dopiero będzie lipa. A nasz Polski Rząd jest obecnie tak samo głupi jak za czasów Buzka i robi dobrze zachodowi. Gdyby to w Niemczech czy innych na zachód były takie pokłady, tak dobrego węgla, tyle kopalni i tak mocny przemysł węglowy to NIGDY BY NIE PORZUCALI WĘGLA Kamiennego, tylko oni go już nie mają to i nam nie chcą pozwolić korzystać z tych dobrodziejstw. Jakby u nas odkryto wielkie złoża ropy to zachód (UE) z zawiści wprowadziłaby ustawę, że ropa jest już beee, już jej nie używamy - teraz czas na wodór.

avatar
NIE dla Mańki Szulik (gość)

Gazownia,dupownia.
Kto,i dlaczego upoważnił Szulik Mańkę do uhonorowania obywatelstwem miasta Zabrze,mordercy i grabarza polskiego przemysłu,ze szczególnym uwzględnieniem górnictwa?
Dlaczego naszemiasto.zabrze.pl jeszcze o tym nie pisze?
A gdyby ten Buzek,miał choć za grosz honoru,to by na tą uroczystość nie przybył,i tytułu nie przyjął.
Pani prezydent,wczoraj szczerząc kły w lizodupczym uśmiechu do tego Buzka pani stanowczo przesadziła.
To on zlikwidował polskie górnictwo,a pani z tego .......ja robi bohatera.Ale to się pani także zapamięta.Za rok,a może jeszcze wcześniej.

Wybierz kategorię