Zespoły biorące udział:
1. Zespół tańca nowoczesnego „Kids” – Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta w Szczutowie
2. Zespół tańca „Klapka” – Białobłocki Ośrodek Kultury
3. Zespół tańca Classic III - Włocławskie Centrum Kultury
4. Zespół tańca „Mini Mix” – Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu
5. Teatr Tańca „Akro” – Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu
6. Zespół tańca „Ceinat” - Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu
7. Zespół tańca „Rebelia 2” – Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku
8. Zespół tańca „Follow mini” – Szkoła Tańca „Bohema” w Bydgoszczy
9. Zespół tańca „Amulecik” – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
10. Zespół tańca „Mini Flexi” – Szkoła Tańca „Bohema” w Bydgoszczy
11. Zespół tańca VSDS 3STYLES – Klub Garnizonowy w Kołobrzegu
12. Zespół tańca „Mix” – Gimnazjum nr 10 w Toruniu
13. Zespół tańca „Crash” – Studio Tańca „Free Mind” w Trzebiatowie
14. Zespół tańca „Gest Duo” - Młodzieżowy Dom Kultury ze Stargardu Szczecińskiego
15. Zespół tańca „Arabeski” – Szkoła baletowa w Kaliningradzie, Rosja
16. Zespół tańca „DMT” – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
17. Teatr Tańca „Akro”, grupa gimnazjalna – Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu
18. Zespół tańca „Brax II” – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
19. Duet : Natalia Jóźwicka i Jakub Jaworski
20. Zespół tańca „Mała pasja” – Młodzieżowy Dom Kultury ze Stargardu Szczecińskiego
21. Teatr tańca „Figiel” - Centrum Kultury w Połczynie Zdroju
22. Formacja Tańca Nowoczesnego „Nowa Era” – Żniński Dom Kultury
23. Zespół tańca Classic II - Włocławskie Centrum Kultury
24. Zespół tańca „Rebelia” – Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku
25. Zespół tańca „Amulet” – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
26. Zespół tańca VSDS YO MAMA – Klub Garnizonowy w Kołobrzegu
27. Zespół tańca „Pink” – Szkoła Tańca „Bohema” w Bydgoszczy
28. Zespół tańca „Wave” – Świebodziński Dom Kultury
29. Zespół tańca „White” – Szkoła Tańca „Bohema” w Bydgoszczy
30. Zespół tańca D’n’M Crew (Dance and Move Crew) – Klub Tańca i Fitnesu “Dance and Project” z Ostrołęki
31. Zespół tańca „Respect” – Studio Tańca „Free Mind” z Trzebiechowa
32. Zespół tańca „Pasja” - Młodzieżowy Dom Kultury ze Stargardu Szczecińskiego
33. Zespół tańca „Arabesque’a II” – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
34. Zespół tańca „Sigma” – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
35. Zespół tańca „Classic I” - Włocławskie Centrum Kultury
36. Zespół tańca „Gest” - Młodzieżowy Dom Kultury ze Stargardu Szczecińskiego
37. Duet: Patrycja Sech i Krzysztof Tomaszewski – Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
Program imprezy
GODZ. 12.00
UROCZYSTE OTWARCIE KONKURSU
Od godz. 12.15
prezentacje konkursowe (z jedną przerwą 30 minutowymi pomiędzy kategoriami)
około godz.17. 00 ogłoszenie werdyktu
wręczenie nagród oraz UROCZYSTE ZAMKNIĘCIE KONKURSU
Kategorie
Kategoria taneczna: Miniatura, inscenizacja, etiuda
Kategoria wiekowa: do 12 lat
Kategoria taneczna: Miniatura, inscenizacja, etiuda
Kategoria wiekowa: 13-16 lat
Kategoria taneczna: Miniatura, inscenizacja, etiuda
Kategoria wiekowa: 17-25 lat
Kategoria taneczna: Formacje hip-hop
Kategoria wiekowa: 12- 15 lat
Kategoria taneczna: Formacje hip-hop
Kategoria wiekowa: powyżej 16 lat
Mamy wyniki:
WERDYKT JURY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU TAŃCA „TANECZNE MIRAŻE” 5 marca 2011 r.
Jury w składzie: Wiola Fiuk – przewodnicząca, Jacek Owczarek, Gabriel Piotrowski po obejrzeniu 34 zespołów postanowiło przyznać:
w kategorii miniatura, inscenizacja, etiuda do lat 12
wyróżnienia dla:
- Zespołu Tańca „Klapka” z Białobłockiego Ośrodka Kultury
- Zespołu Tańca „Mini Mix” ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Toruniu
- Zespołu Tańca „Follow mini” ze Szkoły Tańca „Bohema” w Bydgoszczy
III miejsce Zespołowi Tańca Classic III z Włocławskiego Centrum Kultury
II miejsce Zespołowi Tańca „Amulecik” z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy
I miejsce Zespołowi Tańca „Rebelia 2” z Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku
w kategorii formacji hip-hop od 12 do 15 lat
III miejsce Zespołowi Tańca VSDS 3STYLES z Klubu Garnizonowego w Kołobrzegu
II miejsce Zespołu Tańca „Crash” ze Studia Tańca „Free Mind” z Trzebiechowa
I miejsce Zespołu tańca „Mini Flexi” ze Szkoły Tańca „Bohema” w Bydgoszczy
w kategorii w kategorii miniatura, inscenizacja, etiuda 13 do 16 lat wyróżnienia dla:
- Formacji Tańca Nowoczesnego „Nowa Era” ze Żnińskiego Domu Kultury
- Zespołu Tańca „Amulet” z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy
- Zespołu Tańca „DMT” z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy
III miejsce Zespołowi Tańca „Arabeski” ze Szkoły Baletowej w Kaliningradzie, Rosja
II miejsce Teatrowi Tańca „Akro” (grupa gimnazjalna) z Młodzieżowego Domu Kultury w Toruniu
I miejsce Teatrowi Tańca „Figiel” z Centrum Kultury w Połczynie Zdroju
w kategorii formacji hip-hop powyżej lat 16
III miejsce ex quo otrzymują:
- Zespół Tańca „Pink” ze Szkoły Tańca „Bohema” w Bydgoszczy
- Zespół Tańca „Respect” ze Studia Tańca „Free Mind” z Trzebiechowa
II miejsce Zespoł Tańca „VSDS YO MAMA” z Klubu Garnizonowego w Kołobrzegu
I miejsce Zespołu Tańca „Wave” ze Świebodzińskiego Domu Kultury
w kategorii w kategorii miniatura, inscenizacja, etiuda 17 do 25 lat
III miejsca nie przyznano
II miejsce otrzymuje Zespół Tańca „Arabesque’a II” z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy
I miejsce Duet Patrycja Sech i Krzysztof Tomaszewski z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy
Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Tańca „Taneczne Miraże” 2011 otrzymuje:
Zespół Tańca „Rebelia 2” z Samorządowej Agencji Promocji i Kultury w Szczecinku
Filip Chajzer o MBTM
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?