Co nowego na budowie stadionu Górnika Zabrze? [Zdjęcia]

Dzięki dobrej pogodzie tempo budowy przyspieszyło. A jest co oglądać. Od strony ul. Damrota trwa montaż pierwszych stalowych elementów łączących kształtki, a inna ekipa montuje ekrany na koronie. Od strony północnej trwa demontaż dźwigu zagrażającego konstrukcji.

4/20

Komentarze (7)

avatar
avatar
Lukas (gość) ja

Jakbyś chciał wiedzieć to na stadion większość srodków pochodzi od Alianz-a,który domagał się nowego stadionu.Reszte pieniędzy stanowią inwestorzy i inni,w przypadku stadionu w Zabrzu to bardzo mało pieniędzy na budowe popłyneło z budżetu Miasta.

avatar
Piotr K (gość)

Mysle ze teraz na tym nowym stadionie Gornik zrobi znowu mistrza Polski, to bylby juz najwyzszy czas (wierni kibice czekaja)

avatar
normalny... (gość)

takim "ciulikom" co tu wypisują te głupstwa NIGDY NIE DOGODZISZ... jak nie było stadionu ŹLE a jak będzie też ŹLE !!!
Przenieś się do TORUNIA tam RYDZYK na Ciebie czeka, tylko nie zaPOmnij zabrać ze sobą książeczki OSZCZĘDNOŚCIOWEJ bo on też buduje sobie "BASENIK" i czeka na Twoją ofiarę !!!

avatar
mańka-ciulik (gość)

Informuję mieszkańców Zabrza,że w najbliższym czasie czeka nas podwyżka cen wody.Jesteśmy zmuszeni do tego,aby pozyskać środki finansowe na utrzymanie stadionu.

avatar
ja (gość)

Zastanawiam się, ile nas Zabrzan będzie kosztowała fanaberia Manki i jej kret,yński pomysł budowy tego stadionu.
1).Jak Mańka zamierza sprawić by nie generował on strat?lub choć nie trzeba było do tego jej "pomnika za życia" dokładać z naszych pieniędzy.
2).Kiedy sprawą zajmie sie prokuratura i NIK?
3).Sprawę szmaciarzy ,tu i ówdzie szumnie zwanych zawodnikami-piłkarzami Górnika Zabrze,pominę,gdyż szczęśliwe czasy dla klubu dawno odeszły,a tym ciulom zwykła nawierzchnia żużlowa wystarczy.

Wybierz kategorię