Demolka salonu frzyjerskiego w Zabrzu. Właścicielka prosi o pomoc [ZDJĘCIA]

Jedna z mieszkanek Zabrza zamieściła w mediach społecznościowym zdjęcia swojego salonu fryzjerskiego. Wnętrze lokalu wygląda jak po przejściu huraganu. Właścicielka salonu zgłosiła sprawę na policję, ale prosi też o pomoc mieszkańców

Zdemolowany salon fryzjerski mieści się przy ulicy Sienkiewicza w Zabrzu. Zeszłej nocy ktoś włamał się do lokalu i ukradł sprzęt, a także kosmetyki. Właścicielka salonu zwróciła się z dramatycznym apelem do mieszkańców Zabrza.

- Jeśli ktoś coś widział, proszę o kontakt - napisała na Facebooku właścicielka salonu "Inspiracja".

Sprawa została już zgłoszona na policję.

- Potwierdzam, że zajmujemy się tą sprawę. Czynności prowadzi komisariat nr I w Zabrzu - przekazał nam mł. asp. Rafał Kobyłecki z zabrzańskiej policji.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

NAU

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.01.2019, 11:40

Zabrze to patologia, inny świat zero kultury czasem tam jestem ludzie agresywni inny świat.

10.01.2019, 23:46

trzeba być dupnięty by na takiej ulicy działalność prowadzić

10.01.2019, 23:43

Anonim uważaj jak jeden chciał tylko wiedzieć kto w zabrzu za darmozjadami stoi i kto ich popiera że są bezkarni w swoich przestępstwach to sędzia pudło z zabrzańskiej kasty zrobiła z tego wyjątkowo uczciwego człowieka przestępcę skazując go z 257.

10.01.2019, 21:47

"frzyjerskiego" Gimnazjaliści pewnie piszą teksty.

10.01.2019, 10:53

Romska .. Trzeba tam szukać .. Perfuma..

10.01.2019, 06:56

Ostatnio ukradli mi rower w Zabrzu z pod drzwi. Zglosilem sprawę na komisariat dalem im nawet nagrania z monitoringu gdzie widać sprawcę jak na dłoni. Umorzone postępowanie z powodu niewykrycia kolesia. Życzę powodzenia z naszymi strurzami prawa.

10.01.2019, 06:53

Sienkiewicza i wszystko jasne

Takie rzeczy w romskiej dzielnicy - niepojęte

musiano jakiegoś Romka ujowo obszczyc i się słusznie zdenerwował

10.01.2019, 06:43

Przecież to romska dzielnica, tropu trzeba szukac najpierw jak najbliżej.

10.01.2019, 01:39

Policja łapie tylko tych z których ma profity czyli dilow ;D

09.01.2019, 17:20

O pęknięta dupa nawet tutaj się udziela.

09.01.2019, 17:02

Coś nieudolna ta zabrzanska policja...a co z przesylkami, ktore zostaly ukradzione Pani listonosz 3 tygodnie temu?? Oczywiście nikt nic nie wie. Policja za chwile umorzy sledztwo i na tym sie temat zakończy. I tu będzie tak samo. Jak salon nie byl ubezpieczony to nie zazdroszcze...