Dzięki dobrej pogodzie tempo budowy przyspieszyło. A jest co oglądać. Od strony ul. Damrota trwa montaż pierwszych stalowych elementów łączących kształtki, a inna ekipa montuje ekrany na koronie. Od strony północnej trwa demontaż dźwigu zagrażającego konstrukcji.

Komentarze (7)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 22.00.

Lukas (gość) (ja)

Jakbyś chciał wiedzieć to na stadion większość srodków pochodzi od Alianz-a,który domagał się nowego stadionu.Reszte pieniędzy stanowią inwestorzy i inni,w przypadku stadionu w Zabrzu to bardzo mało pieniędzy na budowe popłyneło z budżetu Miasta.

Piotr K (gość)

Mysle ze teraz na tym nowym stadionie Gornik zrobi znowu mistrza Polski, to bylby juz najwyzszy czas (wierni kibice czekaja)

normalny... (gość)

takim "ciulikom" co tu wypisują te głupstwa NIGDY NIE DOGODZISZ... jak nie było stadionu ŹLE a jak będzie też ŹLE !!!
Przenieś się do TORUNIA tam RYDZYK na Ciebie czeka, tylko nie zaPOmnij zabrać ze sobą książeczki OSZCZĘDNOŚCIOWEJ bo on też buduje sobie "BASENIK" i czeka na Twoją ofiarę !!!

mańka-ciulik (gość)

Informuję mieszkańców Zabrza,że w najbliższym czasie czeka nas podwyżka cen wody.Jesteśmy zmuszeni do tego,aby pozyskać środki finansowe na utrzymanie stadionu.

ja (gość)

Zastanawiam się, ile nas Zabrzan będzie kosztowała fanaberia Manki i jej kret,yński pomysł budowy tego stadionu.
1).Jak Mańka zamierza sprawić by nie generował on strat?lub choć nie trzeba było do tego jej "pomnika za życia" dokładać z naszych pieniędzy.
2).Kiedy sprawą zajmie sie prokuratura i NIK?
3).Sprawę szmaciarzy ,tu i ówdzie szumnie zwanych zawodnikami-piłkarzami Górnika Zabrze,pominę,gdyż szczęśliwe czasy dla klubu dawno odeszły,a tym ciulom zwykła nawierzchnia żużlowa wystarczy.