Za nami pierwszy dzień castingu X Factor z Ewą Farną. W Zabrzu jurorka dołączyła do Tatiany Okupnik, Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila. Casting X Factor Zabrze odbył się 9 stycznia 2014.

Casting X Factor Zabrze


Ewa Farna pojawiła się po raz pierwszy na castingu do programu X Factor w Zabrzu. W tym sezonie w jury zasiądą cztery osoby: Tatiana Okupnik, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki i właśnie Ewa Farna.

Casting X Factor Zabrze. Zobaczcie film


Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mila (gość)

Ten casting to PORAŻKA! I czemu w Zabrzu? Pomyślał ktoś o ludziach, którzy muszą tu z drugiego krańca Polski w taki mróz dojechać??? Organizacja fatalna, obsługa niemiła, wszystko ustawione. Farna w jury to totalna porażka! Może ona i dobrze śpiewa, ale żeby kogoś oceniać, to chyba trochę za mało! Od wygłupów jest Wojewódzki. Ta dziewczyna jest za młoda i brak jej doświadczenia. Przykre, jak źle ocenia lepszych od siebie.