Black Red White: Katalog 2013 PDF. Sprawdź, jak wygląda aktualny katalog BRW 2013. Ile kosztują meble BRW? Gdzie znajdziesz sklepy Black Red White? Sprawdź wszystko w katalogu.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zabrzanka (gość)

Nigdy więcej nie kupię nic w brw w zabrzu.Zamówiliśmy łóżko a że było w promocji to czas oczekiwania 6tyg no cóż kupiliśmy i tutaj zaczął się problem.Po 6tyg łóżka nie było,kierownik robił nas w konia i codziennie słyszeliśmy że dzisiaj będzie do odbioru koniec końców okazało się że łóżko nawet z taśmy produkcyjnej nie zeszło a czas realizacji z 6 przedłużył się do 12.Kiedy nasza cierpliwość się skończyła i przestaliśmy być mili usłyszeliśmy cyt."czego się państwo spodziewali kupując towar z promocji" w ramach rekompensaty zaproponowano nam dowóz do domu i tutaj UWAGA hit "tylko musicie za niego zapłacić"
ODRADZAM KAŻDEMU TEN SKLEP chyba że lubicie kłamców.