Ile kosztuje cukier w Biedronce? Porównaliśmy ceny podstawowych poduktów w Zabrzu

Porównaliśmy dla Was, drodzy Czytelnicy, ceny podstawowych artykułów spożywczych. Wybraliśmy się na zakupy do trzech sklepów w Zabrzu: Biedronki, Carrefoura i osiedlowych delikatesów w Rokitnicy.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© arch. NM)

Oto trzy nasze koszyki - okazało się, że najmniej wydaliśmy w Biedronce. Za to w delikatesach była najmilsza obsługa. Mogliśmy też liczyć na doradztwo sprzedawczyni.

Biedronka w Rokitnicy:
kostka masła - 3,49
1 litr mleka - 2,15
bochenek chleba - 2,99
1 kg sera gouda - 17,48
1 kg szynki gotowanej - 12,27
1 kg jabłek - 3,97
1 kg kurczaka - 6,99
1 kg mąki pszennej - 1,45
1 kg cukru - 4,69
1 kg ryżu - 2,65
RAZEM - 58,13 PLN


Carrefour na Helence:
kostka masła - 3,19
1 litr mleka - 2,09
bochenek chleba - 3,39
1 kg sera gouda - 20,98
1 kg szynki gotowanej - 16,98
1 kg jabłek - 3,39
1 kg kurczaka - 6,99
1 kg mąki pszennej - 1,69
1 kg cukru - 4,85
1 kg ryżu - 2,59
RAZEM - 66,14 PLN


Osiedlowe delikatesy w Rokitnicy:
kostka masła - 4,40
1 litr mleka - 2,60
bochenek chleba - 4,40
1 kg sera Gouda - 23,00
1 kg szynki gotowanej - 15,80
1 kg jabłek - 4,50
1 kg kurczaka - 9,00
1 kg mąki pszennej - 2,50
1 kg cukru - 5,50
1 kg ryżu - 4,00
RAZEM - 75,70 PLN

ZAMÓW NEWSLETTER "ZABRZE I ŚLĄSK"


∨ Czytaj dalej

Bartosz Pudełko Bartosz Pudełko
źródło: Dziennik Zachodni

Więcej na temat

Komentarze (2)

avatar

Wybierz kategorię